Išrinktas LSDP Trakų skyriaus Trakų grupės pirmininkas

 

 Ačiū už pasitikėjimą,

 Rugsėjo 26 d. neeilinio LSDP Trakų skyriaus Trakų grupės susirinkimo metu buvau išrinktas naujuoju grupės pirmininku.

Partija išgyvena ne geriausius laikus, todėl sprendimas prisiimti atsakomybę nebuvo lengvas. Tačiau aš jį priėmiau ir esu įsitikinęs, kad pasitikinčiųjų manimi nenuvilsiu, o oponentus bei skeptikus nustebinsiu.

 

Puikiai suprantu ir matau, kad šiais laikais pakankamai sudėtinga žmones pritraukti aktyviai, visuomeninei, o tuo labiau partinei veiklai, tačiau tikiu, kad mažais žingsneliais eisime pirmyn, būsime matomi, naudingi ir reikalingi, įgyvendindami prasmingus planus. Taip pat tikiu, kad vykdoma veikla ir jos rezultatais „užkrėsime“ kitas skyriaus grupes.

Esu komandos žmogus, o į grupės tarybą kviesiu aktyvius, nuoširdžiai padėti norinčius bičiulius. Taip pat su malonumu išklausysiu ir pasinaudosiu patarimais, atsižvelgsiu į pastabas ir kritiką.

Kadangi esame politinė organizacija, daug dėmesio skirsime 2019 m. savivaldos rinkimams, Trakų miesto, rajono ir gyventojų problemoms ir galimiems jų sprendimo būdams.

Gal kai kuriems iš Jūsų tai bus naujiena, tačiau dalyvavimas politinės partijos veikloje nėra vien politika. Bent jau ne LSDP Trakų skyriuje! Todėl ir toliau bus organizuojamos socialinės akcijos tokios, kaip „Būk pirmūnas“, kurios metu prekybos centruose renkame mokyklines prekes nepasiturinčių šeimų pradinukams. Taip pat kalėdinių sausainių kepimas, uogienių, kitų iš namų suneštų gėrybių dalinimas per Kalėdas vienišiems senoliams. Dalyvausime gegužinėse, sąskrydžiuose, kalėdiniuose vakarėliuose, taip pat organizuosime sporto varžybas, teminius vakarus, protmūšius, susitikimus su žinomais, įdomiais žmonėmis ir panašiai.

Todėl, nesvarbu kokio amžiaus, pažiūrų, socialinio statuso esate, jei norite dalyvauti, daryti gera,  pareikšti savo nuomonę, iškelti problemas, pabandyti jas išspręsti ar kitaip save realizuoti, kviečiu prisijungti prie mūsų. Čia geros iniciatyvos neužgniaužiamos, čia stengiamasi jas įgyvendinti. O kartu viską padaryti lengviau, nes po vieną MES niekas, būry MES JĖGA!

 

 

LSDP Trakų skyriaus Trakų grupės

Pirmininkas Šarūnas Ūsas

Tel.: 8 655 44770

El.p.:Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Nuorodos

 
 lsdjs
 

Balsavimas

Kaip vertinate naują tinklapio dizainą?

Labai gerai - 36.1%
Gerai - 13.1%
Patenkinamai - 18%
Blogai - 11.5%
Labai blogai - 19.7%
Neturiu nuomonės - 1.6%

Viso balsavo: 61
Balsavimas baigtas
JoomShaper