Įvyko LSDP Trakų skyriaus konferencija

Kovo 1 d. įvyko LSDP Trakų skyriaus konferencija. Joje išklausyta skyriaus pirmininko Kęstučio Vilkausko ataskaita apie skyriaus veiklą 2017 metais. Po diskusijų skyriaus veikla įvertinta teigiamai. Konferencijoje patvirtinta skyriaus iždininkės Audros Kurdzikauskienės ataskaita apie skyriaus finansinę padėtį, pritarta Etikos ir procedūrų bei finansų komisijų veiklai. Daugiau diskusijų kilo po Trakų rajono savivaldybės Tarybos LSDP frakcijos seniūnės Astos Kandratavičienės informacijos apie frakcijos veiklą. Frakcijos veikla įvertinta teigiamai.  Dėl įvairių aplinkybių sumažėjus skyriaus pirmininko pavaduotojų skaičiui, konferencijoje buvo perskirstytos ir naujai  patvirtintos skyriaus pirmininko pavaduotojų kuruojamos veiklos sritys. Konferencija taip pat patvirtino naują LSDP Trakų skyriaus įstatų redakciją.

LSDP taryba yra nutarusi kelti partijos kandidatą į Lietuvos respublikos prezidento postą. LSDP Trakų skyriaus grupės į šią poziciją iškėlė dvi kandidatūras: Vytenio Andriukaičio ir Vilijos Blinkevičiūtės. Konferencija abi šias kandidatūras patvirtino ir teiks LSDP Tarybai.

Konferencijoje taip pat apsispręsta dėl LSDP Trakų skyriaus kandidato į Trakų rajono savivaldybės merus 2018 m. rinkimuose. Skyriaus grupės pasiūlė du kandidatus: Astą Kandratavičienę, šiuo metu dirbančią Socialinių reikalų ir darbo ministerijoje departamento direktore ir LSDP Trakų skyriaus pirmininką, Trakų seniūną Kęstutį Vilkauską.  Astai Kandratavičienei atsisakius kandidatuoti, LSDP kandidatu į Trakų rajono savivaldybės merus patvirtintas Kęstutis Vilkauskas.

Konferencijoje dalyvavo LSDP pirmininkas Gintautas Paluckas. Konferencijos delegatus jis informavo apie padėtį partijoje, numatomas veiklos kryptis ir metodus, atsakė į klausimus.

LSDP Trakų skyriaus informacija

Nuorodos

 
 lsdjs
 

Balsavimas

Kaip vertinate naują tinklapio dizainą?

Labai gerai - 36.1%
Gerai - 13.1%
Patenkinamai - 18%
Blogai - 11.5%
Labai blogai - 19.7%
Neturiu nuomonės - 1.6%

Viso balsavo: 61
Balsavimas baigtas
JoomShaper