Kokie 2014 metai buvo jauniesiems Trakų socdemams?

2014 metai jaunimiečiams buvo aktyvūs ir darbingi, veikla pastebimai suaktyvėjo, organizacija pasipildė 15 naujų narių. Viso šiuo metu sąjungoje 35 nariai.

Aktyviai reiškėmės viešojoje erdvėje, kur buvome matomi. Tradiciniame LSDJS pagarbos vakare, kuriame nominuojami metų geriausi, realiai pretendavome į 2 nominacijas, tai geriausiai komunikuojančio skyriaus ir metų pirmininko.

 

Aktyviai dalyvavome LSDP Trakų skyriaus tarybos, grupių, skyriaus susirinkimuose ir veikloje. Dalyvavome visuose svarbiausiuose respublikiniuose organizacijos renginiuose – vadovų klubuose, neeilinėse konferencijose, buvome aktyvūs LSDP vasaros sąskrydyje Giruliuose.

Tradicinė LSDJS vasaros akademija ir sąskrydis 2014 m. vasarą vyko Trakuose, kurioje buvome ne tik dalyviai, bet ir organizatoriai, turėjome daug pareigų, kurias sėkmingai įvykdėme.

Renginiai ir akcijos, kuriuos organizavome arba prisidėjome prie organizavimo: tradiciniai dviračių žygiai, skirti gegužės 1-osios ir  tarptautinei jaunimo dienai paminėti; LSDP Trakų skyriaus gegužinės šventėje organizavome sporto rungtis; prisidėjome prie respublikinės akcijos „Būk pirmūnas“, kurios metu renkamos mokyklinės prekės nepasiturinčių, daugiavaikių šeimų vaikams; dalyvavome JOD organizuojamame renginyje „Nutieskime vienybės vėliavą kartu“; aplankėme sunkiai besiverčiančią šeimą iš Alešiškių, kuriai surinkome drabužių, avalynės, indų ir kitų reikalingų daiktų, nupirkome naujas pagalves, patalynės užvalkalų komplektus, pledus, rankšluosčius ir šventinę staltiesę; gruodžio 7 d. kempinge „Slėnis“ organizavome kalėdinį renginuką vaikams, kuriame vaikai linksminosi gavo dovanėlių, vaišinosi saldumynais; svariai prisidėjome prie kalėdinės šventės Trakų pradinės mokyklos neįgalių vaikų socialinės globos skyriui; gruodžio 13 d. šventėme artėjančias Kalėdas, keitėmės dovanomis, kepėme imbierinius sausainius, juos puošėme ir pakavome bei dalinome kalėdiniuose renginiuose; dalyvavome „Protų kovose“, LSDJS Pagarbos vakare, jaunųjų maltiečių patalpų Aukštadvario bendruomenės namuose atidaryme, LSDJS 25-mečio šventėje Vilniuje; vasario 6 d. vyko susitikimas su aplinkos viceministru,  LSDJS garbės pirmininku Linu Jonausku; dalyvavome jaunimiečio Roberto Šiuškos  organizuotame „Mustangs Fight 2“ renginyje; su atviros jaunimo erdvės atidarymu vykome pasveikinti jaunųjų onuškiečių; sėkmingai rajone įgyvendinta mūsų inicijuota akcija „Aš labai myliu Lietuvą“, kurios metu mokyklos, darželiai, seniūnijos, kitos organizacijos gamino trispalves širdutes ir jomis puošė medžius, pastatų langus; aktyviai dalyvavome rinkimų į Trakų rajono savivaldybės tarybą kampanijoje ir jaunimiečių atstovui iškovojome vieną mandatą. Per pakartotinius rinkimus dirbsime dar stipriau ir po jų tikimės turėti bent 2 jaunimiečius savivaldybės taryboje; kovo 30 - balandžio 3 dienomis 32 moksleiviai iš visos Lietuvos dalyvavo projekte „Seimas gyvai“. Tarp atrinktųjų buvo ir du Trakų jaunimiečiai Meida Kontorovičiūtė ir Vilius Grigaliūnas. Meida išrinkta sėkmingiausiai ir aktyviausiai praktiką atlikusi moksleive, jai įteiktas prizas kelionė į Europos Parlamentą Briuselyje.

Visus metus aktyviai bendradarbiavome su Birštono, Širvintų ir kitais skyriais. Drąsiai, gal kartais per „aštriai“ reiškėme savo nuomonę.

Ateityje mūsų veikla ir gretos tik didės, nes esame atviri ir draugiški, turime daug planų ir idėjų, kurias verta įgyvendinti. Dirbame ir dirbsime LSDJS Trakų skyriaus visų narių ir LSDP partijos bičiulių labui, o ne atskirų grupių ar asmenų interesams.

 

Šarūnas Ūsas

Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos

Trakų rajono skyriaus pirmininkas

 

Nuorodos

 
 lsdjs
 

Balsavimas

Kaip vertinate naują tinklapio dizainą?

Labai gerai - 36.1%
Gerai - 13.1%
Patenkinamai - 18%
Blogai - 11.5%
Labai blogai - 19.7%
Neturiu nuomonės - 1.6%

Viso balsavo: 61
Balsavimas baigtas
JoomShaper