Susitikimas su Aplinkos viceministru Linu Jonausku

Vasario 6 d. Sveikatinimo ir poilsio parke „Slėnis“ Trakų jaunimiečiai susitiko su Aplinkos viceministru, LSDJS garbės pirmininku Linu Jonausku. Linas ne vieną kadenciją buvo išrinktas Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos pirmininku, buvo aktyvus jaunimietis ir visuomenininkas, todėl dvidešimties jau tapo Seimo nario Juozo Oleko padėjėju.

 

Susitikimo metu Linas pasidalino savo ilgamete sėkminga patirtimi jaunimo veikloje. Pažymėjo, kad dirbant su jaunimu svarbi motyvacija ir tikslų iškėlimo svarbumas. Taip pat pasidalino idėjomis ir sėkmės patarimais.

Jaunimiečiai su Linu diskutavo apie jaunimo realijas, kaip sudominti jaunimą aktyviau įsilieti į visuomeninį gyvenimą, kitais aplinkosaugos ir jaunimui svarbiais klausimais.

Susitikime dalyvavo mūsų draugai Dovilė Adamonytė (Birštono skyriaus pirmininkė) ir Giedrius Jozonis (Širvintų skyriaus pirmininkas).

Džiaugiamės, kad susitikimas įkvėpė jaunimiečius dar aktyviau dirbti, rengti ir įgyvendinti projektus, įsilieti į visuomenines veiklas, bendradarbiauti su kitais skyriais ir nevyriausybinėmis organizacijomis, didinti jaunimo gretas. Dėkojame visiems dalyvavusiems ir Linui už įdomų susitikimą, puikią diskusiją ir nuotaikingą vakarą!

 

LSDJS Trakų rajono skyrius

Nuorodos

 
 lsdjs
 

Balsavimas

Kaip vertinate naują tinklapio dizainą?

Labai gerai - 36.1%
Gerai - 13.1%
Patenkinamai - 18%
Blogai - 11.5%
Labai blogai - 19.7%
Neturiu nuomonės - 1.6%

Viso balsavo: 61
Balsavimas baigtas
JoomShaper